Trzej nowojorscy demokraci popierani przez DSA wygrali prawybory do Kongresu
Trzej kandydaci popierani przez Demokratycznych Socjalistów Ameryki (DSA) zwyciężyli w prawyborach do Izby Reprezentantów w Nowym Jorku, eliminując dwóch obecnych kongresmenów. To sukces ruchu rok po tym, jak związany z DSA Zohran Mamdani wygrał wyścig o fotel burmistrza Nowego Jorku. Wyniki pokazują rosnącą siłę lewicowego skrzydła Partii Demokratycznej w mieście.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!