Meloni apeluje o powrót do normalności w relacjach z USA po atakach Trumpa
Premier Włoch Giorgia Meloni oświadczyła we wtorek, że współpraca dwustronna ze Stanami Zjednoczonymi powinna wrócić do normalności. To odpowiedź na serię ataków ze strony Donalda Trumpa, który w weekend ponownie skrytykował włoską szefową rządu po incydencie ze zdjęciem z szczytu G7. Trump coraz częściej krytykuje działania Meloni w ostatnich miesiącach.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!