Magda Linette nie zagra w Wimbledonie 2025
Magda Linette poinformowała, że nie wystąpi w tegorocznym Wimbledonie, żegnając się z kibicami słowami „do zobaczenia za rok". Katarzyna Kawa pomyślnie przeszła pierwszą rundę eliminacji, natomiast Linda Klimovicova odpadła po zaciętym meczu z Lulu Sun. Polki mają zatem ograniczoną reprezentację w tegorocznych zmaganiach na londyńskiej trawie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!