Wszczęcie postępowania po kontroli podatkowej zakazane po pół roku
Po upływie pół roku od zakończenia kontroli podatkowej albo celno-skarbowej nie można wszcząć postępowania dotyczącego tej samej sprawy — nawet jeśli procedują różne organy. Zasada ta ma zapewnić, że gwarancje proceduralne podatników nie staną się iluzoryczne w praktyce. Dotyczy to zarówno urzędów skarbowych, jak i organów celno-skarbowych.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!