Bosak nie wyklucza koalicji z Braunem i krytykuje słowa Kaczyńskiego o USA
Wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak oświadczył, że nie wyklucza koalicji z partią Grzegorza Brauna, ale też jej nie zapowiada. Odniósł się też krytycznie do wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego dotyczących wpływów USA w Polsce i skomentował plany polityczne Ewy Zajączkowskiej-Hernik.
Komentarze