Warunkowo umorzono sprawę napadu na władze Sandecji Nowy Sącz
Sąd warunkowo umorzył postępowanie karne wobec chuliganów, którzy pobili prezesa i wiceprezesa klubu piłkarskiego Sandecja Nowy Sącz oraz wbili widelec w dłoń wiceprezesa. Prokurator Bartosz Gorzula ocenił wyrok jako niesłuszny. Sprawa dotyczyła brutalnego napadu na działaczy klubu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!