Chrobry Głogów zwalnia 11 piłkarzy po sezonie blisko Ekstraklasy
Chrobry Głogów, klub z Dolnego Śląska, który w minionym sezonie był bliski awansu do PKO Ekstraklasy, pożegnał się z 11 piłkarzami. Klub przebudowuje kadrę przed nowym sezonem. Szczegóły dotyczące nowych transferów nie zostały jeszcze podane.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!