Andrzej Pluta, MVP Orlen Basket Ligi, podpisał 2-letni kontrakt z Basquet Girona
Andrzej Pluta, wybrany MVP finałów i sezonu zasadniczego Orlen Basket Ligi, podpisał dwuletni kontrakt z katalońskim klubem Basquet Girona. Polski rozgrywający przenosi się tym samym do hiszpańskiej ligi koszykówki. Informację podała PAP.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!