Tonder i Gałą zostają w Śląsku Świętochłowice na kolejny sezon
Przed meczem Śląska Świętochłowice z Wybrzeżem Gdańsk obaj krajowi liderzy drużyny – Mateusz Tonder i Adrian Gałą – potwierdzili, że pozostaną w klubie na przyszły sezon. To kluczowa informacja dla kibiców świętochłowickiego zespołu żużlowego.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!