Hamilton bez odpowiedzi po 5. miejscu: Ferrari było wolne w Austrii
Lewis Hamilton przyznał po Grand Prix Austrii, że nie rozumie, dlaczego Ferrari było tak wolne w niedzielnym wyścigu. Brytyjczyk ukończył wyścig na piątym miejscu i wprost stwierdził: „Nie wiem, dlaczego byliśmy dzisiaj tak wolni". To rozczarowujący wynik dla siedmiokrotnego mistrza świata w jego pierwszym sezonie z Ferrari.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!