Xbox, iPad i Mac drożeją – Microsoft i Apple podnoszą ceny w 2026 r.
Microsoft i Apple ogłosiły podwyżki cen swoich produktów — konsol Xbox, tabletów iPad oraz komputerów Mac — które wejdą w życie w nadchodzących miesiącach. Wypowiedzi przedstawicieli wielu firm technologicznych sugerują, że problem będzie się pogłębiać, a nie słabnąć. Dla konsumentów oznacza to dalszy wzrost kosztów zakupu sprzętu elektronicznego.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!