Landshut Devils pokonali Kolejarza w Opolu – Kim Nilsson bohaterem gości
W niedzielnym meczu żużlowym w Opolu OK Kolejarz poniósł wyraźną porażkę z Trans MF Landshut Devils. Mecz był bezbarwny w wykonaniu gospodarzy, a bohaterem gości okazał się Kim Nilsson. Wynik był sporą niespodzianką dla kibiców oczekujących walki o trzy punkty przez Kolejarza.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!