Trzech strażaków zginęło w pożarach lasów na pograniczu Kolorado i Utah
Trzech strażaków straciło życie podczas walki z pożarami lasów na pograniczu stanów Kolorado i Utah w USA. Sezon pożarowy w tym roku jest wyjątkowo groźny ze względu na przedłużające się susze i suche warunki atmosferyczne sprzyjające rozprzestrzenianiu się ognia. To jeden z najtragiczniejszych incydentów w trwającym sezonie pożarowym.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!