Trzy medale dla Polski na ME w maratonie kajakowym — złoto Zuchory i Borgieła
Polscy kajakarze wywalczyli trzy medale na mistrzostwach Europy w maratonie kajakowym w Rumunii: dwa złote i jeden brązowy. Największymi gwiazdami byli Mateusz Zuchora i Mateusz Borgieł, którzy obaj stanęli na najwyższym stopniu podium.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!