Linette odpadła z Wimbledonu, przegrywając z Andriejewą
Magda Linette przegrała mecz pierwszej rundy Wimbledonu 2026 z Mirrą Andriejewą. Polska tenisistka nie zdołała awansować do kolejnej rundy prestiżowego turnieju na kortach trawiastych w Londynie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!