Magdalena Cielecka po 24-godzinnym performansie: strażak skradł jej serce
Aktorka Magdalena Cielecka wzięła udział w performansie „The Second Woman" na Malta Festival, grając przez 24 godziny z rzędu scenę miłości lub rozstania z setką różnych partnerów wyłonionych w castingu. Po zakończeniu akcji aktorka podzieliła się refleksjami i wyróżniła strażaka jako osobę, która zrobiła na niej największe wrażenie. Wydarzenie odbyło się w Poznaniu.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!