Kwaśniewska i Badach mieszkają w willi wartej 1,5 mln zł w Warszawie
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mieszkają w przestronnej warszawskiej willi wartej 1,5 mln zł. Wnętrze łączy różne style — jest zielony taras oraz tzw. męska jaskinia. Para od czasu do czasu pokazuje swoje mieszkanie na Instagramie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!