Bosak i Sroka spierali się o Szpital Południowy w Polsat News
W programie Polsat News doszło do ostrej wymiany zdań między Krzysztofem Bosakiem a Magdaleną Sroką w sprawie doniesień dotyczących Szpitala Południowego. Politycy komentowali wypowiedzi lekarza Emila Jędrzejewskiego o zagrożeniu dla pacjentów i przemocy wśród personelu medycznego. Bosak stwierdził, że w sytuacji zagrożenia życia sam nie pozostałby bierny, używając przy tym wulgarnego określenia „gówniarze".
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!