Trzej strażacy zginęli podczas walki z pożarami na granicy Kolorado i Utah
Trzech strażaków zginęło, a dwóch zostało rannych podczas akcji gaśniczej na granicy stanów Kolorado i Utah — poinformowała agencja Associated Press. Amerykańskie służby ostrzegają, że pożary na zachodzie USA nasilają się z powodu upałów, suszy i silnego wiatru. Sytuacja pozostaje niebezpieczna i dynamiczna.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!