Tusk spotka się z szefami NFZ ws. afery Szpitala Południowego
Według informatora RMF FM na początku przyszłego tygodnia premier Donald Tusk spotka się z prezesami Narodowego Funduszu Zdrowia. Tematem rozmów mają być nieprawidłowości w Warszawskim Szpitalu Południowym oraz działalność lekarza Dawida Kacprzyka. Spotkanie odbywa się w kontekście narastającego kryzysu wokół zarządzania publicznymi szpitalami.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!