Adwokat Kacprzyka zapowiada pozew o zniesławienie wobec „sygnalisty" ze Szpitala Południowego
Adwokat Jacek Dubois, pełnomocnik dr. Dawida Kacprzyka, nazwał doniesienia „sygnalisty" ze Szpitala Południowego „nieprawdopodobną mistyfikacją" i zapowiedział złożenie aktu oskarżenia o zniesławienie. Dubois odniósł się do konfliktu na oddziale szpitala w rozmowie z Radiem TOK FM. Sprawa dotyczy wewnętrznego sporu w placówce medycznej w Warszawie.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!