Ordynator SOR: nieprawidłowości w Szpitalu Południowym były znane w środowisku
Ordynator Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Międzylesiu stwierdził, że o nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym w Warszawie od dawna mówiło się w środowisku medycznym. Apeluje o bezwzględne rozliczenie wszystkich zaniedbań. Wypowiedź rodzi pytania o bezpieczeństwo pacjentów na polskich SOR-ach.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!