Polska złożyła 8. wniosek o KPO – 33,8 mld zł trafi do Warszawy
Polska złożyła w piątek ósmy wniosek o płatność z Krajowego Planu Odbudowy na kwotę 33,8 mld zł, co odpowiada ok. 8 mld euro. Informacja pojawiła się na rządowej stronie poświęconej KPO. Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej wcześniej zapowiadało wniosek właśnie w tej wysokości.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!