441 lekarzy spoza UE straciło prawo do pracy przez brak certyfikatu językowego
Ponad 50 lekarzy z Wielkopolski i łącznie 441 w całej Polsce straciło prawo wykonywania zawodu, ponieważ nie zdążyli przedstawić certyfikatów potwierdzających znajomość języka polskiego do wymaganego terminu 1 maja. Medycy spoza Unii Europejskiej byli zatrudniani w trybie uproszczonym, który teraz wygasł. Resort zdrowia zapowiada zaostrzenie przepisów.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!