Tenisiści kontynuują protest ws. podziału przychodów na Wimbledonie — chcą 16% zamiast 14,4%
Czołowi tenisiści i tenisistki postanowili kontynuować na Wimbledonie protest zapoczątkowany podczas Roland Garros, gdzie ograniczyli obowiązki medialne do 15 minut przed turniejem. Na Wimbledonie protest będzie trwał przez cały pierwszy tydzień i obejmie też konferencje po meczach. Gracze domagają się 16% przychodów ze szlemów zamiast obecnych 14,4%.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!