Rzecznik Izby Lekarskiej: Szpitale uciszały mnie, gdy zgłaszałem błędy medyczne
Jakub Kosikowski, rzecznik Naczelnej Izby Lekarskiej, w Debacie Gozdyry przyznał, że wielokrotnie próbowano go uciszyć, gdy nagłaśniał patologie w szpitalach. Opowiedział o konkretnym przypadku, w którym ukarano go za wytknięcie błędu w sposobie leczenia. Podkreślił, że nagłaśnianie nieprawidłowości jest w środowisku medycznym napiętnowane.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!