Pozew: Sieci stacji benzynowych używały AI do utrzymywania zawyżonych cen paliwa
Federalny pozew w USA zarzuca największym sieciom stacji benzynowych stosowanie programu AI, który automatycznie — bez ingerencji człowieka — synchronizował podwyżki cen paliwa na dystrybutorach i tablicach cenowych. Zdaniem powodów prowadziło to do utrzymywania sztucznie zawyżonych cen dla kierowców.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!