Cztery Polki w 2. rundzie ITF w Gdańsku, Ewald pokonała liderkę rankingu
Cztery z pięciu reprezentantek Polski awansowały do drugiej rundy turnieju ITF w Gdańsku. Największą niespodzianką był wynik Weroniki Ewald, która pokonała rozstawioną z numerem pierwszym Miriam Bulgaru. Polki prezentują dobrą dyspozycję na własnych kortach i mają szansę na dalszy awans w turnieju.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!