Conley Garrison ogłosił na świętowaniu wicemistrzostwa, że zostaje w Orlen Zastalu
Orlen Zastal Zielona Góra świętował z kibicami zdobycie wicemistrzostwa Polski na obiektach zielonogórskiego MOSiR-u. Niespodzianką imprezy było ogłoszenie Conleya Garrisona, który podczas uroczystości — za pośrednictwem koszulki z napisem — poinformował fanów, że pozostaje w drużynie na kolejny sezon.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!