Kierwiński: nie kierowałem chorych polityków KO do Szpitala Południowego
Marcin Kierwiński, szef warszawskich struktur Koalicji Obywatelskiej, zaprzeczył w rozmowie z „Gazetą Wyborczą" zarzutom dotyczącym nieprawidłowości w Szpitalu Południowym. Stwierdził, że nie ma sobie nic do zarzucenia i nie ma nic wspólnego z polityką kadrową placówki. Zaprzeczył też, jakoby kierował chorych polityków KO do tego szpitala.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!