Grabiec: Odebranie Zełenskiemu orderu to próba sabotażu rządu
Szef Kancelarii Premiera Jan Grabiec stwierdził, że afera z odebraniem Wołodymyrowi Zełenskiemu Orderu Orła Białego była celowym uderzeniem w rząd, by Polska nie odniosła sukcesu na Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy. Grabiec wskazał, że celem działania Pałacu Prezydenckiego było zaszkodzenie wizerunkowi Polski i gabinetu Tuska. Sprawa wywołała ostry spór między Kancelarią Premiera a Kancelarią Prezydenta.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!