Świątek odpada w II rundzie Bad Homburg. Ekspert: Wimbledon pod znakiem zapytania
Iga Świątek odpadła z turnieju WTA w Bad Homburg już w drugiej rundzie. Ekspert i komentator tenisowy Lech Sidor przyznał, że liczył na znacznie lepszy wynik Polki. „Gdyby doszła przynajmniej do półfinału, byłaby spokojniejsza przed Wimbledonem" – ocenił Sidor, wskazując na brak rytmu meczowego jako główne zagrożenie przed wielkoszlemowym turniejem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!