Eurodeputowana Zajączkowska-Hernik założyła Ruch Biało-Czerwoni
Eurodeputowana Ewa Zajączkowska-Hernik ogłosiła w Sejmie założenie nowego ugrupowania – Ruchu Biało-Czerwoni. Na środowej konferencji prasowej polityk wyjaśniła, że inicjatywa jest skierowana do „ludzi ideowych, gotowych do działania" i tych, którzy mają dość „dziadostwa". Ruch wchodzi na polską scenę prawicową jako nowa siła polityczna.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!