Świątek przegrywa w Bad Homburg z Navarro przed Wimbledonem
Iga Świątek odpadła w 1/8 finału turnieju Bad Homburg, przegrywając z Amerykanką Emmą Navarro. Ekspert Lech Sidor z kanału Trzeci Serwis wskazuje, że Polka powtórzyła błędy z Roland Garros — miała problemy z pierwszym serwisem i nie potrafiła wyprowadzić rywalki z rytmu. Sidor ocenia, że jedyną szansą Świątek na dobry wynik w Wimbledonie jest radykalna zmiana podejścia taktycznego.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!