Upały w Polsce skończą się od wtorku 30 czerwca – prognoza IMGW
Według prognozy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej upały w Polsce zaczną stopniowo ustępować od wtorku 30 czerwca. Szczególną uwagę meteorolodzy zwracają na środę i piątek jako dni przejściowe. Po tygodniach wysokich temperatur Polacy mogą spodziewać się ochłodzenia.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!