Morawiecki: były koordynator SOR w Szpitalu Południowym powinien być w areszcie
Były premier i wiceprezes PiS Mateusz Morawiecki w programie „Gość Wydarzeń" pytał, dlaczego były koordynator SOR-u w Szpitalu Południowym w Warszawie, Kacprzyk, nadal pozostaje na wolności. Morawiecki ocenił, że prokuratura zamiast aresztować podejrzanych, zajmuje się zastraszaniem. Polityk domagał się natychmiastowego aresztu dla Kacprzyka w związku z aferą w tej placówce.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!