Świątek przyznaje: w Roland Garros 2025 nie poradziłam sobie z presją
Iga Świątek w rozmowie z Canal+ Sport przyznała wprost, że podczas tegorocznego Roland Garros nie potrafiła poradzić sobie z presją, co przełożyło się na słabszą dyspozycję. Tenisistka wyjaśniła źródła swojej formy i zapowiedziała, że przed startem na kortach trawiastych chce odbudować swój tenis.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!