Trofimow nie wyjechał na tor dla Unii Tarnów – "Nikt nie odbierał telefonów"
Wiktor Trofimow trafił do KS Śląsk Świętochłowice, choć kilka tygodni temu był zawodnikiem Unii Tarnów – i to ani razu nie wyjechał dla nich na tor. Żużlowiec skarży się, że klub nie odbierał telefonów i nie utrzymywał z nim kontaktu, co uniemożliwiło mu starty w barwach Jaskółek.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!