Szef MSZ Ukrainy nie przyjedzie na konferencję odbudowy w Gdańsku
Minister spraw zagranicznych Ukrainy Andrij Sybiha nie pojawi się na Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku – poinformował rzecznik ministerstwa. To kolejna ważna ukraińska nieobecność po tym, jak wizytę odwołał już prezydent Zełenski wraz z małżonką. Konferencja odbywa się w cieniu napięć w relacjach polsko-ukraińskich.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!