Joao Pedro odchodzi z Radomiaka Radom po niecałym roku
Brazylijski obrońca Joao Pedro rozwiązał kontrakt z Radomiakiem Radom po niespełna roku gry w klubie. Radomiak potwierdził odejście zawodnika w oficjalnym komunikacie. Brazylijczyk dołączył do drużyny z Radomia niecały rok temu i nie przedłuży współpracy z polskim klubem.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!