Iran: Kwestie nuklearne rozwiążemy dopiero po zniesieniu sankcji USA
Wiceminister spraw zagranicznych Iranu Kazem Gharibabadi oświadczył w środę, że Teheran zajmie się kwestią dostępu do obiektów nuklearnych i materiału rozszczepialnego wyłącznie w ramach finalnego porozumienia z USA. Warunkiem jest podjęcie przez Waszyngton konkretnych kroków w celu zniesienia sankcji. Iran uzależnia więc postęp rozmów nuklearnych od działań po stronie amerykańskiej.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!