Polka przetrzymywana w Libii uwolniona, wylądowała w Stambule
Szef MSZ Radosław Sikorski poinformował, że Polka przetrzymywana w Libii została uwolniona i wylądowała w Stambule cała i zdrowa. Kobieta jest pod opieką polskiego konsula. Sikorski przypomniał, że Libia pozostaje niebezpiecznym krajem, i zaapelował do Polaków o stosowanie się do ostrzeżeń MSZ.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!