Pseudokibice pobili piłkarzy po meczu w Nowym Stawie — jest nagranie
Po meczu Gromu Nowy Staw z Polonią Chodzież pseudokibice wtargnęli na boisko i zaatakowali piłkarzy. Czterech zawodników zostało rannych, jeden stracił przytomność. Nagranie zdarzenia pojawiło się w sieci, a policja prowadzi identyfikację sprawców.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!