SK Hynix planuje notowanie kwitów depozytowych na Nasdaq
Południowokoreański producent pamięci SK Hynix ogłosił w środę plany emisji amerykańskich kwitów depozytowych (ADR) i notowania ich na giełdzie Nasdaq. Krok ten ułatwi amerykańskim inwestorom zakup udziałów w spółce bez konieczności korzystania z koreańskiej giełdy. SK Hynix zyskał na wartości dzięki ogromnego popytowi na układy pamięci do zastosowań AI.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!