Paliwo podrożeje po 30 czerwca – rząd nie przedłuży pakietu cenowego
Minister energii Miłosz Motyka poinformował, że spadki cen surowców na giełdach sprawiają, iż nie będzie potrzeby przedłużania pakietu „Ceny Paliwa Niżej" po 30 czerwca. Kierowcy powinni zatankować do pełna przed końcem miesiąca, bo ceny na stacjach mogą wzrosnąć. Program był wprowadzony, by chronić konsumentów przed wysokimi cenami paliw.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!