Polska i Ukraina rozmawiają o kontraktach Orlenu z Naftohazem i terminalu LNG
Minister energii Miłosz Motyka poinformował, że w środę odbywa się spotkanie z ukraińskim ministrem energetyki Denysem Szmyhalem w ramach konferencji Energize EU. Rozmowy dotyczą m.in. ewentualnych nowych kontraktów między Orlenem a Naftohazem oraz planów dotyczących gdańskiego terminalu LNG.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!