Rząd chce, by Polska w 5 lat weszła do europejskiej czołówki kosmicznej
Minister finansów i gospodarki Andrzej Domański ogłosił podczas Forum Sektora Kosmicznego w Poznaniu, że rząd stawia sobie za cel wprowadzenie Polski do grona europejskich liderów technologii kosmicznych w ciągu pięciu lat. Kluczowe ma być przyciąganie prywatnego kapitału do sektora.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!