Ciężarówka zderzyła się z busem w Białej Podlaskiej; węgiel wysypał się na drogę
W środę przed południem w Białej Podlaskiej (woj. lubelskie) samochód ciężarowy zderzył się z busem. Na jezdnię wysypał się przewożony węgiel, utrudniając ruch na drodze.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!