Inżynier wspomina odbudowę Kuwejtu po wojnie w Zatoce Perskiej w 1991 r.
Autor wspomina, jak w 1991 roku, mając 18 lat, pojechał do Kuwejtu tuż po zakończeniu pierwszej wojny w Zatoce Perskiej. Kraj był doszczętnie zniszczony — brakowało prądu, wszędzie leżały gruzy i niewybuchy, a masywne pożary szybów naftowych przesłaniały niebo. Pracował przy ekipie budowlanej naprawiającej okna i drzwi, obserwując jeden z największych projektów odbudowy w historii.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!