Prokuratura bada 12 zgonów w Szpitalu Południowym, w tym 5 na SOR-ze
Minister sprawiedliwości i prokurator generalny Waldemar Żurek poinformował w środę, że prokuratura analizuje wszystkie sprawy dotyczące Szpitala Południowego od 2023 roku, w tym umorzone. W ciągu trzech lat zgłoszono łącznie 12 zgonów, z czego 5 miało miejsce na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Śledztwo ma na celu ustalenie, czy w którymkolwiek przypadku doszło do zaniedbań.
Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował — napisz pierwszy 👇
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!